ATGRIEŠANAS NOTEIKUMI

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. pants un Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atteikties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no līguma noslēgšanas brīža. pasūtījuma saņemšanas datumu un atdodiet preces pārdevējam.

Atgriežot preci, tai jābūt neizmantotai un ar ražotāja oriģinālajām etiķetēm. Saskaņā ar PTAL 12.panta 6.punktu Pircējs ir atbildīgs par atgrieztās preces uzturēšanu tādā pašā stāvoklī, kādā tā tika saņemta. Precēm jābūt nelietotām, bez tabakas, smaržām vai citām smaržvielām, bez traipiem (kosmētika, sviedri utt.).

Preces netiek pieņemtas atpakaļ šādos gadījumos:

Prece ir izmantota.
Ja defekts radies, preci lietojot citiem mērķiem, nevis tiem, kam tas paredzēts.
Ja defekts radies ķīmisku vai mehānisku iedarbību dēļ.


Sūtījums jānosūta pa pastu iepriekš sazinoties ar pārdevēju. Ceļa izmaksas par atgrieztām precēm sedz Pircējs. Uzreiz pēc preču saņemšanas tiks uzsākts naudas atgriešanas process.

Visām precēm var veikt apmaiņu pret citu izmēru, ja tāds ir pieejams pārdevēja noliktavā.

Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamā vai arī attēlā var būt daļas, kas nav komplektā ar produktu. Produktu apraksti ir informatīvi.

Pirms preču apmaiņas, lūdzu, informējiet mūs 

tālr. +371 26542159.

Atgriežot preci, kas atzīta par bojātu, vai arī SIA ”STUDIJA M17” vainas dēļ klientam nosūtīta neatbilstoša izmēra vai modeļa prece, SIA SIA ”STUDIJA M17 kompensē klientam produkta pašizmaksa un produkta atdošana 100% apmērā.

Preču atgriešana pa pastu:

„SIA STUDIJA M17” Miera iela 17-7, Rīga, LV 1001, Latvija